decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Казки / Сказки. Прем’єра прози

Казки / Сказки 25.10.2018, Кася Ясна (Я-сЯ)

Казки/ Сказки

Читачам і читачкам

Для вас, мої любі, ці напіввигадані історії-оповідки,що розраховані на дітей та дорослих, з урахуванням того, що всі ми без винятку – чиїсь дітки.
Гарних хвилин занурення у казки моєї книги та приємних знайомств з численними чарівними героями.
14 казок – українською, 14 казок – російською мовою вже чекають на вас!

Ваша казкарка

 

В подарунок – одна з казок.

Осінній бал

Бал… Таке загадкове слово. Приходить воно до нас з казок, в яких чарівні героїні мають врешті-решт потрапити на чудовий бал до королівського палацу. І там їх, як правило, чекає зустріч з Принцом та коханням.

А ще на балу лунає гарна музика – старається ж бо цілий оркестр вправних музик разом з диригентом і всі-всі (за винятком хіба що дуже стареньких та занадто поважних й інколи трішки пихатих осіб) залюбки танцюють в парах, фігурами, колом. Всі гості на балу, як і господарі, парадно й красиво вдягнені. І все навколо чисте, осяйне, пишне: і приміщення-зала, і її убрання (квіти, стрічки, вази). А над балом – таїна й обіцянка чогось… 

Певна річ, що кожна маленька дівчинка мріє опинитись хоч раз в житті на балу, бажано – в ролі Принцеси (хоча й роль Попелюшки також підходить). Навіть деякі маленькі хлопчики мріють про бал, хоча ніколи не зізнаються в цьому, як і в тому, що і вони залюбки б потанцювали (але ж знаєте, які вони, чоловіки, чомусь впевнені, що танцювати… соромно!) Бали трапляються, на жаль, не так часто, як того б хотілося. І не всім, як це не печально звучить, вдається потрапити на якийсь бал хоча б один раз в житті…

Але завжди залишається казка, фантазія, уява, сни. І… Сама природа вміє влаштували такий бал, що й не придумаєш. Особливо – восени. Осінь щедра хазяйка й господиня. Вона ніколи не скупиться на фарби, тому всі листочки на деревах, на кущах, в повітрі, на землі такі різноманітні, барвисті, красиві. А які музѝки у Осені. Це і вітри, що дують в свої труби, і дощі, що виграють на струнах, і громи, що барабанять гучно, супроводжуючи дощові мелодії. Сила-силенна листочків різних форм, фасонів і кольорів здіймаються і кружляють, витанцьовуючи під музику Осені.

 

Готові до балу

 

От вам і бал, мої друзі. Всіх нас запрошено! Тут кожному раді: його душу підхоплять і закружляють у вирі. Не пропустіть момент. Осінь за вікном. І бал – розпочато!

4.10.2018

І він поспішає (ілюстрація до казки "Осінній бал", фото: Я-сЯ)

І він поспішає!..

 

 

Коментар

КОМЕНТАРІ

loading
×